Vzpomínky literární a kreslířské aneb začalo to už před 10 lety

15. února 2013 v 14:12 | Petra |  Ostatní tvorba
Téma týdne - Vzpomínky? To je něco pro mě. Nedávno jsem narazila na roztomile růžovou knížku s nadpisem "Naše holčička a vyhrabala z ní několik dílek, která jsem vytvořila do třetí třídy (hádám). Jak je vidno, měla jsem spisovatelské a výtvarné ambice už od mala... Posuďte sami :)

Nejprve cosi, nejspíš hnědý čtverec nad trávníkem (snad jsem měla smysl pro abstraktní umění :D)


Déle tu máme moje fenomenální auto (věřte, že dneska bych ho nenakreslila lépe!)


Mix tří obrázků, který by se nejspíš dal nazvat "Plačící koník Blesk s princeznou nad velikonoční koláží, jimž asistuje akvarijní rybka, divná paní a hladová kočka" Vážně si budu muset najít někoho, kdo za mě bude ta jména vymýšlet!


A další pán na holení - Příběh o psí princezně. No, nedivte se, vždyť jsme tehdy měli celou hromadu psů!


Všimněte si toho linkování -> jednou se budou děti ve školách učit, že to bylo pro mou ranou tvorbu typické :D

A jako poslední bod tohoto článku přichází Encyklopedie psů! Ačkoli je plná pravopisných chyb, anatomicky jsem to celkem trefila, no ne? :)Tak teď to vidíte, tohle byl počátek všeho, co se na tomto blogu odehrává. Jelikož by všechny mé vzpomínky vydali na dlouhatánský článek, vybrala jsem jen ty nejvýraznější kousky (Kecám, nechtělo se mi to všechno skenovat :)!) Jako další jsem našla například celou sérii pohádek o Honzíkovi (Honzík poprvé ve škole, Honzík na nákupu, v cirkuse, na hřišti atd. Pak jsem psala krátké příběhy o Alíkovi a holčičce Lence a také o konících, přirozeně - která holčička nemá ráda poníky? :D

Pohádka, na kterou jsem nejvíc pyšná se jmenuje Jak kobylky sklízely obilí. Myslím, že kdyby se mi chtělo ten námět přepracovat, mohlo by z toho vzniknout pěkné vyprávění pro děti. Želbohu, času je málo a ještě méně. NEzbývá než vzpomínat na doby, kdy jedinou starostí bylo, kterou pastelkóu si budu dnes kreslit... :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 2. března 2013 v 11:06 | Reagovat

téda, umělecká duše už od mala :D

2 Lina Lina | Web | 24. března 2013 v 23:08 | Reagovat

Ode dneška pro mě existuje jenom voďýtko:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama