Říjen 2012

Vzpomínky na léto 1

27. října 2012 v 15:25 | Petra |  FotografieKonečně zase tvořivá!

14. října 2012 v 22:35 | Petra |  Ostatní tvorba
Konečně jsem zase tady! A s novými nápady. Múza mne políbila nečekaně a to v momentě, kdy už jsem chtěla jít spát, ale nevadí - nápady se mají realizovat hezky za čerstva a proto jsem se dala do vyrábění.

Je to úplně jednoduchá věcička, ale to neznamená, že ji neužiju. Už dlouho se mi mezi věcmi na vyrábění válela krabička od bonbonů ve tvaru trojúhelníkového kousku sýra. Samozřejmě, že v sobě má spoustu děr a tak se k výrobě stojánku na tužky přímo nabízí.

Nejprve jsem odstřihla přečnívající kousky, aby se stojánek zbytečně neviklal. Pak jsem ho začala polepovat kousky barevných samolepících fólií. Prozachování motivu troúhelníku (a taky proto, že je to nejjednodušíí :D) jsem zvolila právě tento tvar. Po dolepení jsem dovnitř krabičky dala několik velkých knoflíků, aby se pod tíhou tužek nepřevrhla. A tady ho máte!Výhodou bezesporu je, že se do něj dají tužky strčit na spoustu způsobů a že se do něj vejdou i propiskya pastelky s větším průměrem.

Jinak, kdybyste se divili, proč jsem tak neaktivní: Není to tím, že bych zanevřela na blogování, jenom jsem si založila ještě jeden blog, zaměřený tak nějak deníčkově, takže momentálně píšu spíše tam. Ale protože jsem tento blog přihlásila do AK, tak bych ho ráda udržela aktivní. Teď mě zrovna napadá spousta věcí k vytvoření - uvidíme jak dlouhomi to vydrží :)